NEUROFIZJOLOGIA W PRAKTYCE KLINICZNEJ

Śląska Izba Lekarska

oraz

Oddział  Śląski  Polskiego  Towarzystwa  Neurologicznego  serdecznie  zapraszają

w  dniu  16.12.2017 o godz. 8.30

Na  konferencję  naukowo-szkoleniową

NEUROFIZJOLOGIA W PRAKTYCE KLINICZNEJ

MIEJSCE: sala audiowizualna - Dom Lekarza, Katowice ul Grażyńskiego 49 A

1. Znaczenie badania EMG w neurorehabilitacji – lek. med. Ewa Klyta, Oddział Neurologii Szpital Specjalistyczny Nr 1 w Bytomiu

2. Diagnostyka różnicowa neuropatii przebiegających z blokiem przewodzenia w obrazie elektroneurograficznym – lek. med. Sebastian Mucha, Oddział Neurologiczny, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach

3. Stan padaczkowy - aktualny stan wiedzy – lek. med. Justyna Mucha, Oddział Neurologiczny, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach