data: czwartek, 02 lipiec 2015

Dolnośląska Izba Lekarska  wraz z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking zapraszają lekarzy do udziału w I Otwartych Mistrzostwach Polski Lekarzy w Nordic Walking, które odbędą się 5 września 2015 r. w Lubinie (woj. dolnośląskie/teren „górki“ przy    PKS, ul. M. Skłodowskiej-Curie).

* I Otwarte Mistrzostwa Polski Lekarzy w Nordic Walking organizowane są w ramach VI Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Nordic Walking.

Zapisy na stronie:
www.mmpnw.com.pl lub www.psnw.pl