KONGRES

V edycję Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw
12-14 października 2015
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Kongres, to miejsce dialogu dla przedsiębiorców, przedstawicieli samorządu terytorialnego świata nauki, środowisk gospodarczych oraz polityki. Sektor małych i średnich przedsiębiorstw ma swój niebagatelny udział w dynamizacji gospodarczej kraju.

Szczególnie istotne i ciekawe dla lekarzy i lekarzy dentystów będą dwie sesje w dniu 14 października br. Ich celem jest poszerzenie dialogu, umożliwiającego wymianę doświadczeń, dyskusję o problemach i wyzwaniach oraz formułowanie nowych, lepszych rozwiązań dla ochrony zdrowia w Polsce.

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej