DANE OSOBOWE

data: poniedziałek, 24 lipiec 2017

Szanowni Państwo,
W związku z pojawiającymi się sygnałami, dotyczącymi pozyskiwania danych osobowych Pacjentów przez osoby do tego nieuprawnione, a tym samym koniecznością podjęcia przez kierowników podmiotów leczniczych stosownych działań w zakresie odpowiedniego zabezpieczenia danych osobowych, działając w imieniu Ministra Zdrowia przekazujemy pismo dotyczące zaleceń związanych z opracowaniem i wdrożeniem Wewnętrznej Polityki Bezpieczeństwa.
Zespół Bezpieczeństwa CSIOZ