IV KONGRES WYZWAŃ ZDROWOTNYCH

data: czwartek, 14 luty 2019

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach już po raz czwarty stanie się miejscem wielosektorowej debaty przedstawicieli różnych środowisk związanych z ochroną zdrowia. 7-8 marca 2019 r. odbędzie się IV Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress - HCC). Blisko 400 prelegentów, 60 debat o systemach ochrony zdrowia i wydarzenia towarzyszące. Wybitni specjaliści reprezentujący kilkanaście dyscyplin medycznych, a także przedstawiciele świata nauki, gospodarki, biznesu, finansów, rynku ubezpieczeniowego, organizacji pozarządowych, polityki, administracji państwowej i samorządowej oraz mediów spotkają się, aby diagnozować bieżącą sytuację i poszukiwać recept dla sektora ochrony zdrowia. IV Kongres Wyzwań Zdrowotnych to dwa dni dyskusji o najważniejszych wyzwaniach, przed jakimi na co dzień stają zarówno osoby zawodowo związane z ochroną zdrowia w Polsce, jak i pacjenci.

Więcej o Kongresie Wyzwań Zdrowotnych i wydarzeniach towarzyszących: www.hccongress.pl.