WYWIAD PRZEDSTAWICIELA NACZELNEJ RADY LEKARSKIEJ DR JACKA KOZAKIEWICZA NA TEMAT OSTATNICH WYDARZEŃ ZWIĄZANYCH Z REFUNDACJĄ LEKÓW

data: poniedziałek, 25 czerwiec 2012

Przedstawiciel Naczelnej Rady Lekarskiej Jacek Kozakiewicz powiedział w "Popołudniu z Jedynką”, że pozytywne zaaprobowanie kandydatury wiceminister zdrowia Agnieszki Pachciarz na stanowisko prezesa NFZ to "dobry znak" dla środowisk lekarskich i pacjentów, a w sprawie protestu lekarzy - "ruch po stronie prezesa NFZ".

Pełna treść wywiadu.