REFUNDACJA-INICJATYWA USTAWODAWCZA

data: środa, 16 październik 2013

Prezydium NRL podjęło w dniu 11 października br. stanowisko w sprawie projektu ustawy o zmianie ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych oraz ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty  w którym czytamy:
"Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej, w związku z zarejestrowaniem Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej ustawy o zmianie ustawy o refundacji leków,...  i przyjęciu przez Marszałek Sejmu Panią Ewę Kopacz zawiadomienia o utworzeniu ww. Komitetu oraz po rozpatrzeniu projektu ustawy o zmianie ustawy o refundacji leków,...  nadesłanego przy piśmie Prezesa Federacji Porozumienie Zielonogórskie,... wyraża poparcie dla przedstawionego projektu i rekomenduje wszystkim lekarzom i lekarzom dentystom włączenie się w akcję zbierania podpisów pod opiniowanym projektem ustawy..."

SZCZEGÓŁY